Informacje
RSS

 • 13.12.2017

  KAMPANIA FUNDACJI DORASTAJ Z NAMI

  W listopadzie ruszyła kampania społeczna fundacji opiekującej się dziećmi, których rodzice zginęli podczas wypełniania obowiązków służbowych lub zostali poszkodowani na służbie.

 • 11.12.2017

  Służba jest dla mnie...Wyróżnienie

  Prezentujemy kolejną pracę nadesłaną na ogólnopolski konkurs literacki na esej organizowany w ramach kampanii społecznej KWP w Kielcach „Służąc niesiemy bezpieczeństwo”. Jedno z wyróżnień otrzymał podkom. Robert Słomiak z KWP w Katowicach.

 • 11.12.2017

  Przeciw przestępcom seksualnym

  16 czerwca 2016 r. została opublikowana ustawa z 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (Dz.U. poz. 862, z późn. zm.). Weszła w życie 1 października 2017 r., a jednym z efektów jej obowiązywania jest utworzenie, prowadzenie i aktualizowanie Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

 • 08.12.2017

  Służba na drogach – nowe regulacje

  10 listopada br. zaczęły obowiązywać nowe przepisy Komendanta Głównego Policji określające metody i formy wykonywania przez policjantów zadań w zakresie organizacji i pełnienia służby na drogach, a także dotyczące stosowania przyrządów kontrolno-pomiarowych do pomiaru prędkości, postępowania na miejscu zdarzenia drogowego oraz badania na zawartość w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu.

 • 07.12.2017

  POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ

  Odzyskać spokój St. sierż. Anna Jakimiszyn

Archiwum

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Nasze galerie

Ekipa miała tylko 40 min na nakręcenie sceny finałowej filmu

?

?

?

?

?

Numery specjalne

Wiadomości z policja.pl

Przydatne w służbie
Dobór
Biało Czerwona
Nasze okładki