Informacje
RSS

 • 21.02.2017

  Gala w Centrum Olimpijskim

  Pod koniec ubiegłego roku nasza redakcja przygotowała specjalne wydanie „Policji 997” poświęcone sportowcom z Policji, którzy w 2016 roku osiągnęli znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Kierownictwo polskiej Policji zaprosiło do Warszawy zawodników, aby osobiście im podziękować.

 • 20.02.2017

  Być głosem środowiska

  Z Rafałem Jankowskim nowym przewodniczącym Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów rozmawia Elżbieta Sitek

 • 17.02.2017

  Policjanci pierwszego kontaktu

  Dzielnicowi z zainteresowaniem przeglądali materiały konferencyjne – dwa numery specjalne „Policji 997” (o dzielnicowych i przywróconych w 2016 r. posterunkach) oraz grę planszową „Zostań dzielnicowym”, przygotowane przez BKS KGP

  Wprowadzenie stanowiska starszego dzielnicowego i planu działania priorytetowego oraz częstsze szkolenia zawodowe – to główne zmiany w organizacji służby dzielnicowych, o których mówiono podczas konferencji „Dzielnicowy bliżej nas”.

 • 16.02.2017

  Każdy z nas jest człowiekiem

  Przyszedł czas na zaprezentowanie ostatniego laureata dziewiątej, ubiegłorocznej, edycji Konkursu „Policjant, który mi pomógł”, który od 2008 r. organizowany jest przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest nim policjantka z garnizonu opolskiego mł. asp. Małgorzata Słaboń.

 • 15.02.2017

  Czujemy ciężar odpowiedzialności

  Z nadinsp. Janem Lachem, zastępcą komendanta głównego Policji rozmawia Klaudiusz Kryczka.

Archiwum

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Nasze galerie

?

?

?

?

?

Numery specjalne

Wiadomości z policja.pl

Przydatne w służbie
Dobór
Nasze okładki