Strona główna serwisu Gazeta Policyjna

Współpraca służb w sytuacjach kryzysowych

Aktualny numer

 • Pasje
  Portret miasta
  Paryż Północy, czyli niepodległa Warszawa okresu międzywojnia to miasto kontrastów i wizytówka II Rzeczypospolitej. Metropolia tętniąca życiem towarzyskim i kulturalnym, skrząca się przepychem i humorem – to jedna twarz Warszawy, którą znamy. Paweł Rzewuski koncentruje się jednak na tej drugiej, mroczniejszej i bynajmniej już nie tak romantycznej. To twarz miasta – stolicy, jaką znali policjanci państwowi, których autor nie pomija, gdzieniegdzie nawet hołdując ich służbie.
 • Sport
  Nowy oddech reprezentacji POLSKIEJ POLICJI
  Jest potrzeba, aby podsycać istniejącą w Policji modę na sport. To kwestia zdrowia i przydatności do służby. Przez dwa lata pandemii większość zawodów, w których startowali policjanci, po prostu się nie odbywała. Teraz nadszedł czas na odbudowę formy. Fizycznej i organizacyjnej.
 • Policjanci ratują
  Uratowali
  Nierzadko z narażeniem własnego zdrowia i życia, czasem po służbie, ale zawsze pod presją czasu – funkcjonariusze Policji co dzień pomagają i chronią również tę najważniejszą z wartości, jaką jest ludzkie życie. Oto tylko część takich właśnie interwencji, które polscy policjanci skutecznie przeprowadzili od połowy kwietnia do połowy maja .
 • Technika i sprzęt
  SEPP – To proste
  Otwierasz służbową pocztę, tworzysz wiadomość, znajdujesz adresata i klikasz „Wyślij”. To podstawowa funkcja Systemu Elektronicznej Poczty Policji. Ale czy wiesz, że SEPP potrafi więcej niż tworzenie, wysyłanie i odbieranie e-maili?
 • Kraj
  Projekt „Safe Stadium”
  Łódzcy policjanci uczestniczą w unijnym projekcie „SAFE STADIUM”, który zmierza do poprawy bezpieczeństwa na wielkopowierzchniowych obiektach sportowych. Jego koncepcja opiera się na usprawnieniu wdrażania dokumentu roboczego komisji europejskiej pod nazwą Dobre praktyki wspierające ochronę przestrzeni publicznej poprzez rozwój zintegrowanego systemu ochrony CBRN dla obiektów sportowych.

Archiwum