Czy z polską Policją można wygrać? Tak. 12 kwietnia 2007 r. Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu po raz pierwszy stwierdził naruszenie przez polską Policję prawa do wolności od tortur, nieludzkiego lub poniżającego traktowania.

+

Średnio co półtora roku zmienia się w Polsce szef Policji. Wraz z nim - kilkunastu komendantów garnizonów. A z nimi setki naczelników, komendantów, kierowników. Jak w dominie...

+

- Bajko - upiór puszczy - kilka lat terroryzował mieszkańców Białowieży i okolic, grabił i mordował

+

- Andrzej Grabowski, aktor - W 2007 r. w serialu "Odwróceni" wcielił się w postać jednego z szefów gangu pruszkowskiego Jarosława Kowalika "Kowala". Od 2005 r. gra policjanta wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP st. asp. Jacka Goca "Gebelsa".

+

Mamy ewidentne upojenie, a lekarz nie chce wziąć człowieka do szpitala. Osoba jest w stanie zagrażającym życiu, a pracownicy służby zdrowia nie kwapią się, żeby ją przyjąć na detoks. Policjant zostaje z problemem sam. I musi coś zrobić. Tak być nie powinno.

+

Pomoc finansowa na kształcenie sierot po policjantach, którzy ponieśli śmierć w związku ze służbą, będzie w tym roku wypłacana po raz drugi.

+