Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już trzeci rok pomaga społeczeństwu i Policji we wspólnych działaniach służących zapewnieniu bezpieczeństwa. Dzięki niej każdy obywatel może poinformować Policję o niepokojących go zdarzeniach. Ten sposób komunikowania sprawdza się, co potwierdziły wystąpienia podczas zorganizowanej 30 stycznia br. w auli im. Jana Pawła II Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie konferencji naukowej „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jako element budowy spo

+

Ta operacja policyjna różniła się od poprzednich. Przede wszystkim ze względu na wysoki stopień ryzyka. Bo co innego, gdy do Polski na spotkanie z Ojcem Świętym przyjeżdża religijna młodzież z całego świata, a co innego, gdy o pokoju na Bliskim Wschodzie rozmawiają m.in. premier Izraela, wiceprezydent USA, sekretarz stanu USA, ministrowie spraw zagranicznych wielu państw i najważniejsze osoby w naszym kraju.

+

Marysia to mistrz drugiego planu, niebywale inteligentna. Monika – konkretna, zdecydowana i pewna siebie. Kasia – ambitna i bardzo dobra merytorycznie. Podobnie Iwona, Marlena, Emilia, Ania, Daria, Agnieszka i Agata. Dla wszystkich praca w Policji to pasja. Są profesjonalistkami i każda jest absolutnie wyjątkowa.

+